O nás

HONORIS A.S.

Naše společnost se již řadu let specializuje na prodej startovacích a trakčních akumulátorů spolu s nejbližším příslušenstvím. Naleznete u nás akumulátory do všech druhů automobilů, motocyklů, strojů a dalších aplikací.

Spolupracujeme s předními světovými výrobci jako jsou např. Monbat, Exide nebo Motobatt. Nabízíme také vlastní značku BRIT, která si získala velké množství zákazníků a zařadila se mezi uznávané výrobky. Z dalšího sortimentu nelze vynechat špičkové nabíječky CTEK nebo akumulátorové svorky Grisoni.

Naleznete u nás akumulátory do všech druhů automobilů, motocyklů, strojů a dalších aplikací. Veškeré akumulátory prodáváme v perfektním stavu, zcela čerstvé, plně nabité a připravené k okamžité montáži . U každé baterie měříme před dodáním napětí. Při expedici každé baterie na prodejně i přes e-shop kontrolujeme stav napětí.

Na prodejně Vám rádi poradíme s výběrem správného akumulátoru, provádíme zdarma diagnostiku i montáž. Naše laboratoř nám navíc umožňuje profesionální servis včetně desulfatace (oživení) baterie.

Provádíme bezplatný zpětný odběr použitých akumulátorů a elektrozařízení a také výkup použitých olověných akumulátorů. Peníze za použité baterie vyplácíme v hotovosti na prodejně. Aktuální výkupní ceník naleznete na www.olovo.eu

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Honoris a.s.